Květen 2011

Nová Šance, nový život.

7. května 2011 v 10:20 | Heidy
Nebudu to příliš protahovat. Tento blog jsem zkazila a chci se títmo taky omluvit Adruši že jsem na ní tak vyjela. Bylo to mojí naládou, ale samozřejmě pochopím když omluvu nepříjmeš. Ale končit s blogováním nechci takže jsem si k narozeninám nadělila nový blog.

STRANGE-LOVE.BLOG.CZ

STRANGE-LOVE.BLOG.CZ

STRANGE-LOVE.BLOG.CZ


Jináč žádám o zapsání do Zápisu Affíků :) To je vše z tohoto blogu. Mějte se krásně! Vaše Heidy!

Naštvanáááááááááá

6. května 2011 v 16:04 | Heidy

Tak a teď toho mám vážně po krk! Myslíte si že když se tu patlám s článkama tak že mi to pak můžete jednoduše napísat komentáříček, který mě naštve? Tak člověk se tu patlá s fotkama asi půl hodiny a dalších čtvrt se článkem a pak tohle? Myslím že tohle jsem si nezasloužila! Takže teď si jdu schrastit zrcku. Ale věřte že teď si budu hóódně rozmýšlet o čem budu psát! Takže už žádné "osobní" či "fotografické" články, protože tohle mě dostává!


Miluju procházky a obzvlášť s ním..

5. května 2011 v 17:32 | Heidy |  H - osobní deníček

Ahoj, otravuju což? Soráč, ale jak jsem Vám již řekla ráda se vypisuji a obzvlášť při mé dobré náladičce, které mám na rozdávání. Právě jsem přišla z procházky s ním. S Honzou říkat ho zájmenem mě fakt už nebaví. Byli jsme na kraťoučké procházce u jezera. Bylo to fakt božanský. Upe nejlepší procházka ze všech. Navíc s námi byl jeho vlčáček. Já je tááák zbožňuju! Ale spíš než Vlčáčkovi jsem se věnovala samozřejmě Honzovi ♥. No teď by jsme měli ještě jít nachvilku ven, protože bude brát zrcku že si chce zafotit nějakou krajinku a já říkala že půjdu s ním. Takže až zazvoní zvonek tak popadnu svůj mini foťáček a razíme. Prý na blatouchy :D Jsem zvědavá, protože o nich nevím. Jináč k blogu a ke koním. Ke koním pojedu nejspíš v sobotu. Mám šablonku hvězdiček na Hugáčkovu srst takže se těším. No teda ještě nevím jak to budu stíhatm protože v sobotu mám narozky xD. Mno a blog dole pod tímto článek Endess Sentence!


Oslava :)

3. května 2011 v 17:58 | Heidy |  H - osobní deníček

Ahojky! Jak vidíte právě si hraju s grafikou. Moje prstíky se vyřádily na pozvánce na mé 13.narozeniny. Úžasně jsem si zagrafičila a pak když jsem narazila na překrásné avatary Hassie ← tak jsem začla. Tento je můj, ale je dělaný na stejné bázi. Prostě obrázek a ten pak různě přetransformovanej. Úplně lehoučký. Dělám si tak spoustu avatarů jak koňských tak psích, ale dokonce i lidských :D. Oslava je sice dlouho po mých narozeninách, ale řekl a jsem si že aspoň něco. Pro zajímavost narozeniny oslavím v sobotu (7.5.) No dost kecání kdo chce vidět pozvánku tak je tady dole ↓


1.5.2011 → Sofí a Šebík

1. května 2011 v 20:15 | Heidy |  H - jezdecký deníček
Dnes jsem byla na naprosto úžasných koních. Na jízdárně jsem měla Sofinku a potom v terénu Šebíka.

Výlet, co dál?

1. května 2011 v 9:14 | Heidy |  H - osobní deníček

Ahojky. Včera jsem přidala první díl ES (Endess Sentence). Líbí? Mám na Vás otázku, chcete abych tento komiks psala obden, každý den nebo obtřidny? Napište do komentářů. Jinak včera jsem byla na výletě s kamarádkou v Č. Budějovicích. Bylo to boží. A nejvíc nakonec plavečák. Pak byla májka. Byl tam i ten kluk. Hlídaly jsme jí spolu až do jedné hodiny v noci. Já pak musela domů a on mě doprovodil a sám šel taky domů. No ve tři hodiny nám jí podřízly :D Takže kdyby jsme tam byli ještě dvě hoďky tak by jsme tomu zabránily no, ale co se dá dělat. Májka teď stojí zase nová. Dneska bych měla jít ve čtyři hoďku jezdit. Měla bych mít Šebora, takže si máknu, protože budem na jízdárně, ale co. Aspoň se něco zas naučím :)